Ośrodek Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój.

Pomagamy zmierzyć się z trudnymi sytuacjami, 
które zaszły lub zachodzą w Twoim życiu.
Wspieramy w budowaniu zdrowych relacji ze sobą i z innymi.

 

Spotkajmy się w rozmowie i Ponad Słowami.

 

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Ursynów (ul. Belgradzka 46 m. 14)

Edyta Bellitzay

Edyta Bellitzay

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką. Pracuję w nurcie zintegrowanym chociaż najbliżej jest mi do myślenia i pracy systemowej.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz całościowego 5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego Fundacji Krakowskiej Katedry Psychiatrii.  Pracuję z osobami dorosłymi, parami/ małżeństwami oraz rodzinami.

Katarzyna Wartalska

Katarzyna Wartalska

Jestem psycholożką i psychoterapeutką Gestalt po całościowym 4-letnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie umiejętności terapeutycznych i samorozwoju min. w obszarach:  pracy z osobami w procesach uzależnieniowych oraz pracy z osobami  LGBTQ + . Uczestniczyłam także w szkoleniach pomocowych w zakresie pomocy osobom w kryzysie samobójczym oraz w szkoleniach terapii par w ujęciu Gestalt.

Agata Roman

Agata Roman

Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w nurcie psychologii analitycznej w Stowarzyszeniu Analityków Jungowskich –  jestem po egzaminach uprawniających do pracy tą metodą.

Od 2011 pozostaję w szkoleniu w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces – najpierw w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie, obecnie pracuję nad międzynarodowym dyplomem w Processwork Institute w Portland. 

Irmina Gorczyca

Irmina Gorczyca

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w stowarzyszonej w EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Pedagogiki UW, studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga w Collegium Civitas, Business&Life Coaching  oraz niezliczoną ilość szkoleń i warsztatów związanych z rodzicielstwem, rozwojem osobistym i obszarami pogłębiania świadomości poprzez pracę z ciałem.

Jadwiga Parzych

Jadwiga Parzych

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia, w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. 

Pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczającymi trudności w relacjach międzyludzkich, szukającymi sposobu na lepsze radzenie sobie z emocjami, w różnych znaczących momentach i etapach swojego życia.

Wspieram również, ze szczególną wrażliwością, osoby w wieku 60+ w przeżywaniu ich zmian  ról życiowych, zawodowych,  rodzinnych jak i  strat, które mogą przynieść zmiany biologiczne organizmu, pogorszenie sprawności czy zdrowia.

Małgorzata Błaszczyk

Małgorzata Błaszczyk

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką. Pracuję w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym integrując również inne podejścia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz całościowe, czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii INTRA, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego będącej również członkiem WAPCEPC – World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling.

Sprawdź opinie o mojej pracy:

Małgorzata Błaszczyk - ZnanyLekarz.pl
Filip Faliszewski

Filip Faliszewski

Ukończyłem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) oraz Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Jestem trenerem umiejętności psychologicznych i trenerem Treningu Umiejętności Społecznych.

Jestem też psychologiem sportu.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Karolina Dudek

Karolina Dudek

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością – psychologia kliniczna i zdrowia, realizowane na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Biorę udział w szkoleniu psychoterapeutycznym, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – ośrodek rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Umów się na spotkanie

Poznaj zespół Ponad Słowami

Zespół Ponad Słowami to zarówno doświadczeni / doświadczone jak i zdobywający doświadczenie psychoterapeuci i psychoterapeutki.

Pracujemy w różnych nurtach. Wszyscy, poza wykształceniem akademickim, ukończyliśmy (lub jesteśmy w trakcie) jednego z całościowych 4-letnich szkoleń w zakresie psychoterapii.

Stale rozwijamy swoje umiejętności i uzupełniamy wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Wszyscy pracujemy pod superwizją.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)