Ośrodek Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój.

Pomagamy zmierzyć się z trudnymi sytuacjami, 
które zaszły lub zachodzą w Twoim życiu.
Wspieramy w budowaniu zdrowych relacji ze sobą i z innymi.

 

Spotkajmy się w rozmowie i Ponad Słowami.

 

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Ursynów (ul. Belgradzka 46 m. 14)

Edyta Bellitzay

Edyta Bellitzay

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką. Pracuję w nurcie zintegrowanym chociaż najbliżej jest mi do myślenia i pracy systemowej.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz całościowego 5-letniego szkolenia psychoterapeutycznego Fundacji Krakowskiej Katedry Psychiatrii.  Pracuję z osobami dorosłymi, parami/ małżeństwami oraz rodzinami.

Sprawdź opinie o mojej pracy:

Edyta Bellitzay - ZnanyLekarz.pl
Katarzyna Wartalska

Katarzyna Wartalska

Jestem psycholożką i psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie umiejętności terapeutycznych i samorozwoju min. w obszarach:  pracy z osobami w procesach uzależnieniowych oraz pracy z osobami  LGBTQ + . Uczestniczyłam także w szkoleniach pomocowych w zakresie pomocy osobom w kryzysie samobójczym oraz w szkoleniach terapii par w ujęciu Gestalt.

Sprawdź opinie o mojej pracy:

Katarzyna Wartalska - ZnanyLekarz.pl
Agata Roman

Agata Roman

Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w nurcie psychologii analitycznej w Stowarzyszeniu Analityków Jungowskich –  jestem po egzaminach uprawniających do pracy tą metodą.

Od 2011 pozostaję w szkoleniu w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces – najpierw w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie, obecnie pracuję nad międzynarodowym dyplomem w Processwork Institute w Portland. 

Irmina Gorczyca

Irmina Gorczyca

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w stowarzyszonej w EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Pedagogiki UW, studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga w Collegium Civitas, Business&Life Coaching  oraz niezliczoną ilość szkoleń i warsztatów związanych z rodzicielstwem, rozwojem osobistym i obszarami pogłębiania świadomości poprzez pracę z ciałem.

Jadwiga Parzych

Jadwiga Parzych

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia, w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. 

Pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczającymi trudności w relacjach międzyludzkich, szukającymi sposobu na lepsze radzenie sobie z emocjami, w różnych znaczących momentach i etapach swojego życia.

Wspieram również, ze szczególną wrażliwością, osoby w wieku 60+ w przeżywaniu ich zmian  ról życiowych, zawodowych,  rodzinnych jak i  strat, które mogą przynieść zmiany biologiczne organizmu, pogorszenie sprawności czy zdrowia.

Małgorzata Błaszczyk

Małgorzata Błaszczyk

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką. Pracuję w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym integrując również inne podejścia.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz całościowe, czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii INTRA, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego będącej również członkiem WAPCEPC – World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling.

Sprawdź opinie o mojej pracy:

Małgorzata Błaszczyk - ZnanyLekarz.pl
Filip Faliszewski

Filip Faliszewski

Ukończyłem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) oraz Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Jestem trenerem umiejętności psychologicznych i trenerem Treningu Umiejętności Społecznych.

Jestem też psychologiem sportu.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Współpraca z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Warszawa Ursynów

Warsztaty dla osób sprawujących opiekę nad członkiem rodziny doświadczającym zaburzenia psychicznegoMałgorzata Błaszczyk - psychoterapeutka z naszego ośrodka, przeprowadziła cykl warsztatów dla osób sprawujących opiekę nad członkiem rodziny doświadczającym zaburzenia...

Dlaczego psychoterapeuta_ka nie powie co masz zrobić?

 Dlaczego psychoterapeuta_ka nie mówi co mam robić?Oczekujecie od psychoterapeuty_ki konkretnych wskazówek, rad?Dlaczego psychoterapeuta_ka (prawie nigdy*) nie powie Ci, co powinieneś_aś zrobić? 1. Bo nie wie.Nie jest Tobą i nie może za Ciebie zdecydować, co będzie...

Psychiatra, psycholog, czy psychoterapeuta?

Dlaczego nie przepisuję leków? W praktyce gabinetowej (jestem psycholożką i psychoterapeutką) zdarza mi się słyszeć prośbę o wystawienie zwolnienia lub pytanie, czy mogę przepisać leki. Nierzadko moi klienci są zdziwieni, gdy odmawiam, tłumacząc, że nie mam do tego...

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutą.

  Jak wygląda pierwsze spotkanie z psychoterapeutą? Jeśli podjęłaś/ podjąłeś decyzję o rozpoczęciu psychoterapii to prawdopodobnie zastanawiasz się jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie i jak się do niego przygotować. Zacznijmy od tego, że spotkanie...

Umów się na spotkanie

Poznaj zespół Ponad Słowami

Zespół Ponad Słowami to zarówno doświadczeni / doświadczone jak i zdobywający doświadczenie psychoterapeuci i psychoterapeutki.

Pracujemy w różnych nurtach. Wszyscy, poza wykształceniem akademickim, ukończyliśmy (lub jesteśmy w trakcie) jednego z całościowych 4-letnich szkoleń w zakresie psychoterapii.

Stale rozwijamy swoje umiejętności i uzupełniamy wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Wszyscy pracujemy pod superwizją.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)