Dorota Jurczyk psychoterapia Warszawa Bielany

Karolina Dudek

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia 

 

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością – psychologia kliniczna i zdrowia, realizowane na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Biorę udział w szkoleniu psychoterapeutycznym, prowadzonym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne – ośrodek rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Ursynów (ul. Belgradzka 46 m. 14)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Całodobowym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale XX Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Nowowiejskiej w Warszawie, w poradni psychologicznej, a także prowadząc warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Udzielam wsparcia osobom dorosłym. Bardzo ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna zbudowana na zaangażowaniu i otwartości na drugiego człowieka. Zapraszam osoby doświadczające lęku, straty, samotności, wypalenia zawodowego, trudności w budowaniu i trwaniu w relacjach, czy problemów w radzeniu sobie z emocjami.

Pracuję w oparciu o kodeks etyczny, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

 

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)