Jadwiga Parzych psychoterapia Warszawa Ursynów

Psychoterapeutka Jadwiga Parzych

 

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia, w akredytowanej przez EAGT Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, a swoją pracę regularnie poddaję superwizji i uczestniczę w terapii własnej. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych.

Od kilkunastu lat jestem związana z różnymi fundacjami pomocowymi, m.in. współpracuję z Fundacją im. Józefa Fettera „Pora na Seniora”, gdzie  prowadzę indywidualne wsparcie psychologiczne dla seniorów.

Dla mnie psychoterapia to ważne spotkanie, akceptacja, prawdziwa relacja, zaciekawienie i towarzyszenie w poszerzaniu świadomości człowieka. Każdy człowiek jest wyjątkowy i wierzę, że ma w sobie zasoby aby osiągnąć dobrostan. W procesie psychoterapii towarzyszę i daję wsparcie w odnalezieniu bardziej twórczego rozwiązania problemu klienta.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Ursynów (ul. Belgradzka 46 m. 14)

Pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczającymi trudności w relacjach międzyludzkich, szukającymi  sposobu na lepsze radzenie sobie z emocjami, w różnych znaczących momentach i etapach swojego życia.

Towarzyszę i wspieram osoby które przeżywają stratę, żałobę, cierpią z powodu samotności, potrzebują wsparcia w sytuacji kryzysowej, cierpią z powodu obniżonego nastroju i niepewności, doświadczają lęków i stanów depresyjnych, chcą się rozwijać ale utknęli.

Wspieram również, ze szczególną wrażliwością, osoby w wieku 60+ w przeżywaniu ich zmian ról życiowych, zawodowych, rodzinnych jak i strat, które mogą przynieść zmiany biologiczne organizmu, pogorszenie sprawności czy zdrowia.

Stale się dokształcam i podnoszę swoje umiejętności psychoterapeutyczne. Ukończyłam między innymi poniższe szkolenia:

– Strata, żałoba i nadzieja w kontekście pracy z klientem terminalnie / przewlekle chorym i jego rodziną – Łódzkie Centrum Gestalt,

– Praca z osobą w żałobie. Nowe perspektywy – Instytut Dobrej Śmierci. Sprawy Ostateczne,

– Strata i żałoba. Jak wspierać osoby po śmierci bliskich – Fundacja Nagle Sami,

– Praca z osobami, które doświadczyły poronienia lub okołoporodowej straty dziecka – Fundacja Nagle Sami,

– Interwencja Kryzysowa: jak pracować z osobą, którą dotknęła nagła tragedia? Szkolenie dla Psychologów i Psychoterapeutów – Centrum Terapii Dialog,

– Obok Ciebie na ostatnim etapie życia – jak towarzyszyć bliskim w procesie umierania – Instytut Dobrej Śmierci.

 

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)