Weronika Pielas psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Psychoterapeutka Katarzyna Bączkowska

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia – biorę udział w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, przygotowującym do uzyskania Certyfikatu EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie oraz podczas programu praktyk Stowarzyszenia Widzących Więcej.

Zanim rozpoczęłam pracę indywidualną w gabinecie, przez lata miałam okazję obserwować funkcjonowanie człowieka w strukturach takich jak administracja publiczna, czy organizacje pozarządowe. Fascynuje mnie rozwój człowieka i to, jak potrafi zmieniać siebie i otoczenie, gdy tylko ma ku temu sprzyjające warunki. Postrzegam podejście Gestalt jako drogę wspierającą stawanie się prawdziwie sobą. Patrzę na klienta holistycznie, zapraszając do wspólnej pracy nad integracją ciała, emocji, psychiki, intelektu.

Zapraszam osoby poszukujące drogi do pełniejszego, bardziej autentycznego i satysfakcjonującego życia; doświadczające na swojej drodze trudności takich jak lęk, poczucie samotności, kryzysy życiowe, wypalenie zawodowe, problemy w budowaniu i trwaniu w relacjach, czy trudności w akceptacji siebie.

Udzielam indywidualnego wsparcia osobom dorosłym.

Pracuję w oparciu o kodeks etyczny, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)