Natalia Dąbrowska, psycholożka, psychoterapeutka

Jestem psycholożką i dyplomowaną psychoterapeutką. Ukończyłam całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt. Doświadczenie zdobywałam między innymi w telefonie zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym przy Instytucie Psychologii Zdrowia, Areszcie Śledczym na Grochowie i Centrum Praw Kobiet. Prowadziłam wiele warsztatów rozwojowych. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w korporacjach. Doświadczenie to pozwala mi jeszcze lepiej zrozumieć osoby borykające się np. ze stresem w pracy, przeciążeniem obowiązkami czy wypalone zawodowo.

Specjalizuję się w pracy z pacjentami doświadczającymi obniżonego nastroju, zachowań autoagresywnych, nasilonych lęków i borykających się z niską samooceną i zbytnim perfekcjonizmem. Pomagam osobom cierpiącym na bóle somatyczne, zaburzenia odżywiania i zaburzenia nastroju.
Wspieram osoby mające problemami w relacjach i komunikacji. Prowadzę terapię małżeńską, terapię Par dla osób chcących czerpać więcej satysfakcji ze związku lub borykających się z kryzysem w swojej relacji.
Cechuje mnie życzliwość i zaciekawienie drugim człowiekiem, a w pracy z klientem szczególnie cenię sobie otwartość , autentyczność i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)