Adrianna Lepka, wsparcie psychologiczne, psychoterapia dla osób osób dorosłych

Joanna Nagórska psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia w Studium Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej Ośrodka INTRA. W pracy łączę metody i techniki pracy obu modalności: psychodynamicznej i humanistycznej.

Jestem absolwentką Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskałam tytuł mgr socjologii (2001 r.). Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich z psychologii o specjalności: psychologia kliniczna i osobowości.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w:

  • oddziale dziennym psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego,
  • oddziale całodobowym ogólnopsychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica,
  • Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej (Warszawa, Żoliborz),
  • Stowarzyszeniu QZmianom.

Pracuję z osobami dorosłymi, które chcą skuteczniej radzić sobie z w relacjach z innymi i w codziennymi życiu oraz lepiej zrozumieć siebie, a także z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych i doświadczającymi sytuacji kryzysowych.      

Swoją pracę poddaję superwizji oraz stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konferencjach prezentujących najnowszą wiedzę naukową w zakresie zdrowia psychicznego. 

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)