Weronika Pielas psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Psychoterapeutka Weronika Pielas

 

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz par. Pracuję z osobami dorosłymi. Ważne jest dla mnie wspieranie każdej osoby z uwzględnieniem jej wewnętrznej różnorodności i społecznego kontekstu w jakim funkcjonuje.

To dla mnie ogromny przywilej że mogę towarzyszyć w zmianie, tajemniczych ścieżkach, które do niej prowadzą i pomagać w odnalezieniu zasobów i sposobów radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Chodzi o to, by żyło się lepiej i pełniej, ale też o to, by nauczyć się opiekować swoimi bolesnymi i cierpiącymi miejscami.

W psychoterapii ważne jest dla mnie stworzenie przyjaznej przestrzeni, w której można przyjrzeć się temu, co trudne: problemom osobistym, relacyjnym czy związanym ze społecznym lub zawodowym funkcjonowaniem.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Oferuję wsparcie osób dorosłych w sytuacjach takich, jak:

  • momenty zmian życiowych i kryzysów emocjonalnych,
  • konflikty wewnętrzne i zewnętrzne,
  • lęki, depresje,
  • niskie poczucie własnej wartości,
  • kryzysy w relacjach partnerskich i rodzinnych,
  • choroby i symptomy fizyczne,
  • wykluczenie i marginalizacja związana z doświadczeniem przynależności do mniejszości społecznej (np. z osobami LGBT+, należącymi do mniejszości narodowych lub etnicznych),
  • pragnienie zmiany w życiu i głębszego samopoznania,
  • oraz inne trudności życiowe.

Zapraszam na terapię również pary mierzące się z życiową zmianą, konfliktami, problemami w komunikacji, kryzysem lub szukające sposobu, by ich relacja przynosiła więcej radości i satysfakcji.

Psychologią Zorientowaną na Proces zajmuję się od 2012 roku. Studiowałam ją najpierw w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, potem w Process Work Institute w Portland w stanie Oregon, gdzie ukończyłam czteroletnie szkolenie zakończone uzyskaniem dyplomu i pełnych uprawnień do prowadzenia psychoterapii i facylitacji w tej metodzie. 

Jako psychoterapeutka i facylitatorka pracuję od 2016 roku. Odbyłam trwający rok i cztery miesiące staż kliniczny w River’s Way Training and Community Clinic – klinice działającej przy Process Work Institute. Przez następne lata pracowałam w moim gabinecie Sfera Snów.

Jestem socjolożką, ukończyłam studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na UW. Moją specjalizacją była pomoc terapeutyczna i socjalna.

Pracuję pod superwizją nauczycieli Psychologii Procesu.

Pracuję również w języku angielskim.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)