Małgorzata Kmieć psychoterapia Warszawa Bielany

Psycholożka, psychoterapeutka Małgorzata Kmieć

 

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie zrozumienie, wspólnie z klientem, jego trudności w kontekście związku między myślami a emocjami, zachowaniem oraz odczuciami płynącymi z ciała. Moja współpraca z klientem skupia się na obecnych problemach, ale także na przeszłych doświadczeniach w życiu klienta, które miały na nie wpływ.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Pracuję z osobami, które:

  • doświadczają lęków, fobii, zamartwiania się;
  • zmagają się z zaburzeniami nastroju, depresją;
  • doświadczają trudności adaptacyjnych w związku z nową sytuacją;
  • doświadczają trudności w relacjach i bliskich związkach;
  • zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, brakiem akceptacji siebie;
  • doświadczają trudności związanych z wychowywaniem się w rodzinie dysfunkcyjnej.

Ukończyłam  4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem również absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zdobywałam na stażu psychoterapeutycznym w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS, a także na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym SZPZLO Warszawa Praga Północ.

Pracę poddaję stałej superwizji.

Moja praca opiera się na psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Zakłada ona, że myśli, emocje i zachowania człowieka wzajemnie na siebie wpływają, tworząc wzorce przeżywania, które mogą powodować trudności i dyskomfort. Metoda ta charakteryzuje się współpracą zorientowaną na określone problemy i cele. Terapeuta i klient wspólnie poszukują schematów myślenia, emocjonalnego przeżywania i zachowania, a także najlepszych dla klienta sposobów ich zmiany. Terapia poznawczo-behawioralna zakłada, że sposoby reagowania myślami, emocjami i zachowaniami zostały wyuczone w wyniku doświadczeń osoby, możliwe jest więc oduczenie się ich lub też nauczenie się nowych, bardziej sprzyjających dobremu funkcjonowaniu sposobów myślenia.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)