Ośrodek Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój.

Pomagamy zmierzyć się z trudnymi sytuacjami, 
które zaszły lub zachodzą w Twoim życiu.
Wspieramy w budowaniu zdrowych relacji ze sobą i z innymi.

 

Spotkajmy się w rozmowie i Ponad Słowami.

 

Psychoterapeutka Kornelia Rosłoniec Warszawa Bielany

Psycholożka, psychoterapeutka Kornelia Rosłoniec

 

W psychoterapii najważniejszy jest dla mnie prawdziwy, autentyczny kontakt z drugim człowiekiem. Spotkanie, w którym nie trzeba się starać, spełniać oczekiwań, realizować zadań, ukrywać swoich słabości. Relacja, w której każdy człowiek jest wystraczająco dobry, taki jak jest. W atmosferze akceptacji i życzliwości wspólnie przyglądamy się przeżywanym trudnościom i szukamy najlepszych dla każdej osoby sposobów radzenia sobie z nimi.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam międzynarodowy proces certyfikacyjny dla terapeutów w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Pracuję pod superwizją nauczycieli tej metody z Polski i z zagranicy.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi i młodzieżą, którzy:

  • Chorują na depresję, doświadczają trudnych do zniesienia emocji, takich jak lęk czy poczucie winy, mają chwiejne nastroje
  • Doświadczają problemów w relacjach, nie są zadowolone z tego, w jaki sposób kształtują się ich związki z innymi ludźmi
  • Cierpią na zaburzenia odżywiania, problemy ze snem czy uzależnienia behawioralne
  • Doświadczają problemów psychosomatycznych lub chorują na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
  • Miały trudne doświadczenia w przeszłości i mają wrażenie, że nie mogą przez nie w pełni rozwijać swojego potencjału
  • Czują się przytłoczone, przeciążone, zestresowane, mają wrażenie niewielkiego wpływu na swoją sytuację
  • Padają ofiarą dyskryminacji i wykluczenia, nie czują się bezpiecznie
  • Mają problemy wychowawcze, czują, że tracą kontakt z własnymi dziećmi lub, że ich dzieci doświadczają trudności, których rodzice nie rozumieją i nie wiedzą jak pomóc

Zapraszam także na terapię par wszystkie osoby, które chcą, by ich związek dawał im więcej radości, satysfakcji i spełnienia. Także takie, które czują, że coś w ich relacji się zmienia, doświadczają kryzysu i chcą poradzić sobie z nim w najlepszy dla obu stron sposób.

Mam ponad 15 letnie doświadczenie w pracy psychologicznej. Początkowo prowadziłam warsztaty i konsultacje dla nauczycieli i rodziców. Od kilku lat pracuje jako psychoterapeutka w ramach prywatnej praktyki, współpracowałam także z ośrodkiem psychoterapii SENS w Mińsku Mazowieckim. Odbyłam staż na Oddziale Psychiatrycznym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Współprowadzę Fundację Głębokiej Demokracji, która realizuje projekty wspierające osoby dyskryminowane i doświadczające trudności z uwagi na swoje pochodzenie, płeć, orientację seksualną czy niepełnosprawność oraz upowszechnia metody pracy z konfliktami.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)