Joanna Nagórska psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Psycholożka, psychoterapeutka Joanna Nagórska

 

Jestem specjalistką psychoterapii uzależnień, psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA . W swojej pracy łączę narzędzia różnych nurtów terapeutycznych opierając się na najbliższym mi nurcie humanistyczno-doświadczeniowym oraz Terapii Skoncentrowanej na Emocjach.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Pomagam osobom dorosłym:
• przeżywającym trudności w relacjach
• mającym trudności w doświadczaniu, rozumieniu swoich emocji
• będącym w kryzysie
• cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, braku akceptacji, rozumienia siebie

Pracuje również z osobami dorosłymi będącymi w kryzysie uzależnienia od alkoholu. Terapia uzależnienia ukierunkowana jest na poprawę życia i wyjście z kryzysu uzależnienia w oparciu o pełną abstynencję lub program ograniczania picia.
Skoncentrowana jestem na towarzyszeniu Klientowi w jego zmianie, poznaniu i doświadczaniu. Cenię autentyczność kontaktu, otwartość. Tempo pracy dostosowuję do potrzeb Klienta.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w IPiN w Warszawie, w Szpitalu MSWiA w Otwocku, w Poradni Leczenia Uzależnień na ul. Jagiellońskiej w Warszawie, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego w Piasecznie.
Wiedzę i umiejętności pogłębiałam na warsztatach i szkoleniach m.in. Terapia Skoncentrowana na Emocjach, Focusing – praca z krytykiem wewnętrznym, Program Ograniczania Picia.

Pracuję pod superwizją.

 

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)