Joanna Nagórska, psycholożka, psychoterapeutka

Joanna Nagórska psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Jestem psycholożką, specjalistką psychoterapii uzależnień i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA . W swojej pracy łączę narzędzia różnych nurtów terapeutycznych opierając się na najbliższym mi nurcie humanistyczno-doświadczeniowym oraz Terapii Skoncentrowanej na Emocjach.

Pracuję z osobami dorosłymi:
• przeżywającymi trudności w relacjach,
• mającymi trudności w doświadczaniu, rozumieniu swoich emocji,
• będącymi w kryzysie,
• cierpiącymi z powodu obniżonego nastroju, braku akceptacji, rozumienia siebie,
• członkami rodzin osób uzależnionych.

Pracuję także z osobami dorosłymi będącymi w kryzysie uzależnienia od alkoholu. Terapia uzależnienia ukierunkowana jest na poprawę życia i wyjście z kryzysu uzależnienia w oparciu o pełną abstynencję lub program ograniczania picia.
W pracy skoncentrowana jestem na towarzyszeniu Klientowi w jego zmianie, poznaniu i doświadczaniu. Cenię autentyczność kontaktu, otwartość. Tempo pracy dostosowuję do potrzeb Klienta.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w IPiN w Warszawie, w Szpitalu MSWiA w Otwocku, w Poradni Leczenia Uzależnień na ul. Jagiellońskiej w Warszawie, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Zespole Leczenia Środowiskowego w Piasecznie.
Wiedzę i umiejętności pogłębiałam na warsztatach i szkoleniach m.in. Terapia Skoncentrowana na Emocjach, Focusing – praca z krytykiem wewnętrznym, Program Ograniczania Picia.

Pracuję pod superwizją.

 

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)