Anna Kot-Mosakowska psychoterapia Warszawa Bielany Żoliborz

Psychoterapeutka, coach Anna Kot-Mosakowska

 

Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii zorientowanej na proces, coachem, ukończyłam Akademię Medyczną, wydział farmacji. Jako coach pracowałam od 2006 roku, jako psychoterapeutka od 2011. Ukończyłam szkolenie oraz praktyki obejmujące pracę z osobami w stanach śpiączki oraz apalicznych i ich rodzinami. Odbyłam wielomiesięczny staż pracy z ludźmi z diagnozami psychiatrycznymi. Współpracowałam z Fundacją Feminoteka, prowadząc konsultacje, grupy wsparcia oraz terapię dla kobiet doświadczających przemocy. Oprócz studium psychologii procesu ukończyłam wiele szkoleń dotyczących mojej ścieżki zawodowej i nadal uczę się i rozwijam.

W moim podejściu do człowieka cenię sobie takie wartości jak autentyczność, otwartość, empatia, troska, autonomia i twórczość. Zapraszam na terapię osoby, które potrzebują zrozumieć siebie, poszukują swojej drogi, celu, własnego sposobu wyrażania siebie, chcą nauczyć się kontaktu ze swoimi emocjami i ciałem, chcą popracować nad swoimi relacjami, konfliktami z innymi ludźmi lub nad wewnętrznymi konfliktami, potrzebują wzmocnić poczucie własnej wartości lub zaakceptować w sobie np. wrażliwość.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Pomagam osobom będącym w życiowym kryzysie, narażonym na stres, z trudnościami w radzeniu sobie w relacjach, ze złością, osobom, które doświadczają stanów depresyjnych, lękowych, zaburzeń snu i nastroju i innymi problemami.

Prowadzę terapię dla par, przyjaciół lub współpracowników. Pomagam parom przechodzącym przez kryzys, konflikty, doświadczającym trudnych sytuacji, emocji/uczuć. 

Jako coach wspieram w poszukiwaniu i osiąganiu celów życiowych i zawodowych.

Pracuję poprzez rozmowę, pracę ze snami, pracę z symptomami chorobowymi, z ciałem i ruchem. Staram się patrzeć na problemy z szerokiej perspektywy np. uwzględniając sytuacje społeczne, to co dzieje się w środowisku klienta/ki oraz w świecie.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)