Agnieszka Salach psychoterapia Warszawa online Bielany Żoliborz

Psycholożka, psychoterapeutka Agnieszka Salach

 

Nazywam się Agnieszka Salach. Jestem psychoterapeutką i psycholożką. Podczas spotkań z osobami, które zdecydowały się na psychoterapię, pracuję nad tym by zrozumiały dlaczego, tak naprawdę, mają trudności. To zrozumienie daje im siłę do zmiany, pokazuje kierunek. Nie mam gotowych recept, osoby z którymi rozmawiam same je odkrywają podczas naszej wspólnej pracy. Ja im w tym towarzyszę. Odkrywają, że najlepsza odpowiedź jest w nich samych. Dzięki temu budują zaufanie do siebie, doceniają siebie. W trakcie terapii pracujemy nad zrozumieniem ich zachowań, uczuć, wyborów, rozpoznaniem prawdziwych potrzeb i podjęciem działań w nowym kierunku. Naszym celem jest praca nad pełniejszym, szczęśliwszym życiem.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Na konsultację i do pracy terapeutycznej zapraszam osoby dorosłe, które:

  • Chciałyby lepiej siebie zrozumieć
  • Czują się zagubione, niepewne i chciałby być pewniejsze siebie
  • Doświadczyły alkoholizmu rodzica lub rodziców (DDA) lub wychowywały się w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD)
  • Są w trudnych relacjach z najbliższymi lub w miejscu pracy
  • Nie rozumieją siebie i swoich emocji
  • Nie wiedzą jaką decyzje podjąć
  • Ich ciało choruje z powodu chronicznego stresu
  • Doświadczają lęków lub zmagają się z depresją
  • Mają inne trudne przeżycia, z którymi nie umieją sobie poradzić lub czują, że „utknęły” w martwym punkcie.

Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra  (rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne) a wcześniej Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Integruję w pracy różne podjęcia teoretyczne i korzystam z nich w zależności od potrzeb osoby, z którą pracuję jednak fundamentem mojej pracy jest kierunek humanistyczno-egzystencjalny. W rozumieniu problemów korzystam też z wcześniejszych własnych doświadczeń związanych z nurtem psychoanalitycznym.

By nieco bardziej odsłonić to, do czego zapraszam jeszcze kilka „słów” na koniec: 

Kiedy do gabinetu trafia nowa osoba staram się poznać ją możliwie najpełniej i wspólnie zrozumieć to na czym jej naprawdę, najgłębiej, zależy. Staram się pomóc, by wykorzystała swoją terapię do ułożenia sobie lepszych relacji z samym sobą i z innymi, lub na przykład ze swoją pracą. Czasami wspólnie odkrywamy nieaktualne lęki, czasami nieświadome założenia, czy wspomnienia niszczące wewnętrzny spokój, czasem uczymy się lepiej rozumieć dolegliwości somatyczne a czasem znaczenie snu.

Zakładam, że każdy jest pewnego rodzaju tajemnicą, dla której mam pełny szacunek, dlatego podchodzę do osób, z którymi pracuję jak uważny słuchacz, bez założeń i uproszczeń. Kiedy ja słucham uważnie i zadaję pytania albo dzielę się tym co zrozumiałam, osoby z którymi pracuję same stopniowo odkrywają to, co pomoże im w wyjściu z kryzysu. Podstawą mojej pracy jest więc uważne słuchanie, szacunek dla czyjegoś doświadczenia, akceptacja i poszukiwanie zrozumienia, autentyczność i szczera rozmowa.

PRACUJĘ ONLINE.

 

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)