Psychoterapeutka Paulina Rozya-Bardout Warszawa Bielany

Psycholożka, psychoterapeutka Paulina Rozya-Bardout

 

Pracuję z osobami, które mają za sobą trudne doświadczenia, odczuwają stałe czy nadmierne napięcie, zmagają się z lękiem, bezradnością, uporczywym smutkiem, złością, poczuciem winy, wstydem, negatywną samooceną czy niskim poczuciem własnej wartości.

Pomagam osobom, które doświadczają poczucia niezrozumienia ze strony innych ludzi, trudno im zrozumieć oczekiwania otoczenia, przeżywają uczucia niedopasowania, pokrzywdzenia czy odrzucenia.

Zapraszam również osoby, które nie radzą sobie z zaspokajaniem własnych potrzeb i realizacją zadań życiowych, szukają sensu w życiu, chcą nauczyć się lepiej rozpoznawać swoje emocje i radzić sobie z nimi w codziennym życiu.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Bielany (ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B domofon: 74)

Udzielam wsparcia:
– osobom LGBTQIA+ i ich rodzinom
– osobom z doświadczeniem kryzysu psychicznego
– bliskim osób z zaburzeniami psychicznym
– cudzoziemcom, mających trudności z przystosowaniem się do nowej rzeczywistości oraz osobom ze związków międzynarodowych
– kobietom w ciąży i rodzicom, którzy mają trudności z odnalezieniem się w nowej roli.

Pracuję w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym, integrując różne nurty i metody psychoterapeutyczne, by jak najlepiej zrozumieć osoby, które wspieram i dopasować model pomocy do ich potrzeb; zawsze z szacunkiem i akceptacją dla ich wyjątkowości oraz sposobu przeżywania siebie i otaczającej ich rzeczywistości.

Jestem absolwentką psychologii klinicznej, ukończyłam też całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra.

Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog i psychoterapeuta w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Zespole Leczenia Środowiskowego i na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej oraz w organizacjach pozarządowych.

Stale poszerzam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)