Katarzyna Wartalska psychoterapia Warszawa Ursynów

Psycholożka, psychoterapeutka Katarzyna Wartalska

 

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologia Społeczna – mgr psychologii. Staż odbyłam  na oddziale dziennym  w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach,  gdzie prowadziłam konsultacje psychologiczne, terapię krótkoterminową oraz zajęcia ruchowe i psychorysunek.  Odbyłam  także dwuletni  staż  w Poradni Uzależnień, gdzie uczestniczyłam w prowadzeniu terapii grupowej i indywidualnej.

Obecnie jestem psychoterapeutką Gestalt – ukończyłam całościowe 4-letnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.  Działam  zgodnie z kodeksem etycznym PTPG. Podlegam regularnej superwizji i uczestniczę w terapii własnej. Współpracuję z Fundacją Terapeutyczną.

Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje w zakresie umiejętności terapeutycznych i samorozwoju min. w obszarach: pracy z osobami w procesach uzależnieniowych oraz pracy z osobami  LGBTQ + . Uczestniczyłam także w szkoleniach pomocowych Fundacji „Życie warte jest rozmowy” w zakresie pomocy osobom w kryzysie samobójczym oraz w szkoleniach terapii par w ujęciu Gestalt.

Zespół Ponad Słowami – Psychoterapia Ursynów (ul. Belgradzka 46 m. 14)

Zapraszam do spotkania w atmosferze otwartości, szacunku, bezpieczeństwa i zaufania.

Psychoterapia oferta

Umów się
na spotkanie

Ponad Słowami - Psychoterapia i Rozwój

kontakt

791 072 909 - poniedziałek-piątek 9:00-18:00; sobota 9:00-16:00.

Jeśli nie odbieramy telefonu to znaczy, że wszyscy nasi psychoterapeuci i psychoterapeutki prowadzą sesje. Nagraj wiadomość, napisz sms lub e-mail - oddzwonimy lub odpiszemy.

j

numer rachunku bankowego: 10 1140 2004 0000 3602 8191 1474

Warszawa, ul. Belgradzka 46 m. 14 (Ursynów)

Warszawa ul. Podczaszyńskiego 11/15 m. 47B, domofon: 74 (Bielany, Żoliborz)